تماس با ما
Amy Liu

شماره تلفن : +86-13667339260

WhatsApp : +8613667339260

خط تولید
ما با مساحت 26000 متر مربع مساحت ساخت 5000 متر مربع با یک مرکز عقیم سازی ETO اتاق تمیز استاندارد ایزو کلاس 10 ، دارای 50 خط تولید بر روی محصول محافظ شخصی ، پوشاک یکبار مصرف و لوازم پزشکی است.

Pluscare بهداشت و درمان (Hubei) شرکت با مسئولیت محدود

مساحت کارگاه پردازش ما 5000 متر مربع است: 50 تجهیزات درز گیر الکترونیکی مصنوعی ، 20 تجهیزات ماسک کاملاً اتوماتیک ، 30 تجهیزات گرمایشی کاملاً اتوماتیک با دمای بالا و 5 تجهیزات خلاء.

کارگاه تولید مواد اولیه: تجهیزات تولید مواد اولیه SBPP ، تجهیزات تولید مواد اولیه SMS / SMMS.

کارگاه بسته بندی ما دارای 5 تجهیزات خلاء است.

انبار تمام شده: 300 قفسه ، 2 لیفتراک

OEM / ODM

ما سرویس OEM / ODM را برای همه مشتریان ارائه می دهیم.

ما به عنوان بزرگترین سهم بازار ما ، ما برای چند بیمارستان عمومی در جنوب امریکا محصولات و خدمات ارائه می دهیم.

اگرچه سهم بازار شرق میانه ، شمال امریکا زیاد نیست ، اما ما همکاری طولانی مدت با چند شریک داریم.

ما می توانیم انواع مختلف محصولات را توسط OEM و OBM ارائه دهیم.

Pluscare بهداشت و درمان (Hubei) شرکت با مسئولیت محدود

Pluscare بهداشت و درمان (Hubei) شرکت با مسئولیت محدود

تحقیق و توسعه

ما ارزشهای اخلاص ، مسئولیت پذیری و حرفه ای بودن را در توسعه محصولات خود و همچنین تعامل با مشتریان به منظور تداوم ماندگاری و موفقیت دراز مدت خود گنجانیده ایم. روابط صمیمانه ما با مشتریان ، از احساس مسئولیت در دستیابی به بالاترین سطح کیفی در یک صنعت بسیار مهم برای جامعه سرچشمه می گیرد. در Pluscare ما همچنان از طریق تحقیق و توسعه ، نوآوری و کیفیت ، آن استاندارد را رعایت خواهیم کرد ، زیرا ما دائماً در تلاش هستیم صنعت را به سمت آینده سوق دهیم.

در زمینه تحقیق و توسعه ، ما به طور فعال با مشتریان خود ارتباط برقرار می کنیم. محصول را بهبود و بهبود بخشید.

1 ، در سال 2014 ، با توجه به بازخورد های بازار آمریکای جنوبی ، ما لباس بیمار را از عمل آنورکتال بهبود بخشیدیم ، که نه تنها از حریم خصوصی بیماران استفاده می کرد ، بلکه درد بیماران را نیز هنگام فرسودگی کاهش می داد. مورد استقبال خوب مشتریان مشتری قرار گرفته است.

2.در سال 2015 ، ما شروع به توسعه محصولات محافظت از دندان کردم. ماسک ای که راحت تر باشد و اثر مه شکنی را برای دندانپزشکان برای انجام عمل جراحی دندان بهبود می بخشد. این ماده در اثر ضد مه و ضریب شکست لنز پیشرفتهای چشمگیری داشته است. دندانپزشکان وقتی مدت طولانی آن را می پوشند احساس سرگیجه نمی کنند. این فناوری برای ثبت اختراع ملی اعمال شده است.

3 ، در سال 2015 ، برای محصولات پوشاک محافظ یکبار مصرف ، پارچه های پشتی را برای نیازهای مشتریان متوسط ​​و رده بالا بهبود بخشیدیم ، زیرا افرادی که چنین لباسهای محافظتی را پوشیده اند ، باید وقت زیادی را در مکانهای آلوده در فضای باز بگذرانند ، و مردم هنگامی که اعصاب بیشتری در پشت دارند احساس گرما و عرق می کنند. بنابراین ما از مواد پشتی با مواد محافظ تنفس و نرم استفاده می کنیم. راحتی بسیار افزایش یافته است.

4- در طول سال 2016-2017 ، یک فعالیت مبادله ای برای بیمارستان کودکان در کانادا انجام دادیم. ما مواد و اندازه را برای عملکرد و معالجه کودکان انتخاب کردیم و برای کودکان ، کودکان و نوجوانان نیز از محصولات محافظ ساختیم.

5- در حال حاضر ، ما یک گزارش آزمایش در مورد مواد اولیه مورد استفاده در هر دسته تهیه کرده ایم. به منظور اطمینان از ایمنی محصول ، از مشتریان بخواهید که دسترسی داشته باشند.

Pluscare بهداشت و درمان (Hubei) شرکت با مسئولیت محدودPluscare بهداشت و درمان (Hubei) شرکت با مسئولیت محدود